درباره شرکت نیا کارتن

09122069163 کارشناس فروش

رزومه شرکت تولیدی صادراتی کارتن صنعت نیا

تولید کننده انواع ورق کارتن سه و پنج لا با دو خط تولید از عرض 100 الی 220 سانت و تولید انواع کارتن تا 5 رنگ از کوچکترین سایز ها تا سایزهای جامبو 2200x4000 میلی متر

با سلام و احترام؛

شرکت کارتن صنعت نیا «سهامی خاص» تاسیس 1382 دارای پروانه بهره برداری تولید (52،000 تن ورق سه و پنج لایه کارتن- 33،000 تن کارتن تا پنج رنگ چاپ و 10،000 تن انواع جعبه های فانتزی جهت مصرف داخلی و صادرات) از وزارت محترم صنعت ، معدن و تجارت، به پشتوانه تجربه درخشان چندین ساله خود در زمینه های در زمینه های ذیل فعالیت می نماید.

در بخش تولیدی : تولید و تبدیل انواع ورق های کارتن سه لا و پنج لا /  تبدیل ورق به کارتن تا 5 رنگ چاپ  /  تولید انواع جعبه های لمینتی و فانتزی جهت مصارف داخلی و صادراتی.....
در بخش بازرگانی : واردات انواع کاغذهای صنعتی از قبیل وایت تاپ، کرافت لاینر، مقوای دوبلکس /  واردات انواع ماشین آلات پیشرفته جهت احداث پروژه های جدید در زمینه صنایع بسته بندی و سلولزی

همچنین سعی کرده ایم خط و مشی و اساس کار این مجموعه همچون عملکرد سالهای گذشته با تاکید بر کیفیت مطلوب و قیمت مناسب تولیدات باشد تا رضایتمندی مشتریان در داخل و خارج از کشور را دربر داشته باشد .

در حال حاضر  شرکت تولیدی کارتن صنعت نیا با برخورداری از پرسنلی مجرب و ماشین آلات بروز در فضایی به وسعت   حدود دو هکتار افتخار خدمتگزاری در زمینه تولید و فروش به کارخانه های بزرگ و کوچک که در زمره برندهای معتبر و شناخته شده کشور در زمینه تولیدات صنایع غذایی، انواع محصولات باغی و کشاورزی ، شوینده ها و لوازم خانگی و دیگر صنایع محسوب می گردند را دارد.

ماشین آلات و تجهیزات در بخش تولید : شرکت کارتن صنعت نیا دارای خط تولید ورق کارتن سه و پنج لا از نوع ژاپنی - چهار خط تولید فلکسو تمام اتوماتیک از نوعOnline  - لمینت و دای کات و لاک باتم تمام اتوماتیک ژاپنی و دیگر ماشین آلات مورد نیاز در صنایع بسته بندی می باشد.

این شرکت با الهام  گرفتن از روشها و عملکرد موفق شرکت های ژاپنی در زمینه تولید و ارائه خدمات همواره سعی دارد در ارائه سرویس و خدماتی شایسته جهت رضایتمندی مشتریان ارزشمند خود کوشا باشد.

به واقع معتقدیم که در تعامل با ما انظباط کاری، پایبندی به تعهدات و کیفیت متفاوت را تجربه خواهید نمود.

با تقدیم احترام

واحد بازرگانی شرکت کارتن صنعت نیا (سهامی خاص)

                                                                                                                                                                                          

تماس بگیرید